Prekių katalogas

Grąžinimas ir garantija

 • Prekes įsigytas internetinėje parduotuvėje galima grąžinti per 14 dienų.

   

  Prekės grąžinamos, jei yra:

  • Nepanaudotos;
  • Nesugadintos;
  • Nepažeista jų pakuotė.


  Prekės negrąžinamos, jei yra:

  • Parvežtos pagal užsakymą;
  • Elektros ir elektronikos prekės.


  Įrangos remontas ir aptarnavimas

   

  Atliekame garantinį ir po garantinį tiekiamos įrangos aptarnavimą. Remontas atliekamas mūsų dirbtuvėse arba pas klientą. Garantiniu laikotarpiu įrangos gabenimo arba meistro atvykimo kaštus padengia Pirkėjas. Taip pat taisome ir aptarnaujame kitų tiekėjų bei gamintojų šratavimo, smėliavimo, dažymo, vibro apdirbimo, metalizavimo ir suspausto oro įrangą.

   

  Garantijos sąlygos

   

  Ši garantija yra taikoma produkcijos (toliau vadinama „Įranga“) defektams, išryškėjusiems per nurodytą laikotarpį. Šis laikotarpis skaičiuojamas nuo pirkimo datos, kurią įrašo parduodanti įmonė (toliau vadinama „Pardavėju“) į pardavimo dokumentą arba perdavimo-priėmimo aktą.

  Ši garantija taikoma brokuotų dalių nemokamam taisymui arba pakeitimui, jeigu defektai išryškėja nepasibaigus garantiniam laikotarpiui ir atitinka kitas garantines sąlygas. Toks remontas arba pakeitimas nepratęsia garantijos ilgesniam laikui.

  Minėtas garantijos laikas netaikomas dalims, kurioms instrukcijoje nurodytas kitas garantinis laikotarpis.

  Ši garantija netaikoma pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo įrangos naudojimo, naudojimo ne pagal paskirtį, netinkamo sandėliavimo, numetus arba sudaužius, dėl netinkamos priežiūros, dėl netinkamos kokybės suspausto oro, dėl šalčio arba kitaip pažeidus naudojimo instrukcijas.

  Garantija netaikoma mechaniniams išorės pažeidimams.

  Garantija netaikoma susidėvinčioms dalims ir dalims, kurių ilgaamžiškumas priklauso nuo darbinių sąlygų ir kliento naudojamų medžiagų.

  Natūralus įrangos susidėvėjimas, sąlygotas darbo intensyvumo, kuris neatitinka nurodyto instrukcijoje, nelaikomas garantiniu atveju.

  Pažeidimai atsiradę dėl naudojimo kitokių (ne originalių) priedų, medžiagų arba dalių negu nurodyta instrukcijoje arba pažeidimų sukeltų dėl savavališko įrangos konstrukcijos pakeitimo arba remonto, nelaikomi garantiniu atveju.

  Garantinis įrangos aptarnavimas atliekamas pas Pardavėją. Išlaidas, susijusias su įrangos gabenimu garantiniam remontui arba meistro atvykimu pas Pirkėją, padengia pats Pirkėjas. Garantinis remontas atliekamas adresu: Šalteikių g. 40B, Glaudėnai, Klaipėdos raj.

  Garantija išrašoma Pirkėjo vardu ir negalioja kitam asmeniui arba organizacijai.

  Pardavėjas neatsako už galimą žalą, kurią tiesiogiai arba ne tiesiogiai sukėlė ši įranga, jeigu tai įvyko nesilaikant naudojimo instrukcijos arba dėl sąmoningų arba neapdairių Pirkėjo arba trečių asmenų veiksmų.

  Pardavėjas jokiomis aplinkybėmis neprisiima atsakomybės už bet kokius šalutinius, netiesioginius, ypatingus, baudžiamuosius nuostolius arba už įplaukų netekimą pažeidus garantijos sąlygas ar dėl kitų aplinkybių.

   

  Garantija netaikoma šiais atvejais

   

  Šratavimo ir smėliavimo įranga:

  Garantija netaikoma susidėvinčioms dalims ir dalims, kurių tarnavimo laikas priklauso nuo darbinių sąlygų ir kliento naudojamų medžiagų: oro valymo filtrams, žarnoms, jungtims, tarpinėms, bet kurioms kitoms dalims turinčioms sąlytį su abrazyvinėmis medžiagomis.

  Garantiniu atveju nelaikomas drėgmės patekimas į Įrangos mazgus iš suspausto oro ar kitų šaltinių.

  Jeigu Pirkėjas neatlieka periodinio Įrangos gamintojo numatyto aptarnavimo.

   

  Dažymo, glaistymo ir tinkavimo įranga:

  Garantija netaikoma susidėvinčioms dalims ir dalims, kurių tarnavimo laikas priklauso nuo darbinių sąlygų ir kliento naudojamų medžiagų: dažų filtrams, guminėms ir aukšto slėgio žarnoms, dažymo purkštukams, riebokšliams, mandžetams, purkštukų laikikliams, bet kurioms kitoms dalims turinčioms sąlytį su purškiamomis medžiagomis.

  Garantiniu atveju nelaikomas netinkamas, dalinis arba apskritai Įrangos skysčių dalies neišvalymas nuo naudotų medžiagų.

  Jeigu Pirkėjas neatlieka periodinio Įrangos gamintojo numatyto aptarnavimo.

   

  Elektrinė įranga:

  Naudojant netvarkingą maitinimo šaltinį tiek stacionarų, tiek mobilų.

  Nesilaikant Įrangos gamintojo nurodymų dėl maitinimo šaltinio.

  Jeigu įranga buvo sumontuota ar paleista atitinkamos kompetencijos neturinčių asmenų.

  Naudojant netinkamą maitinimo laidą ar ilgiklį.

  Neišvyniojus Įrangos maitinimo bei ilgiklio laido iš ritės.

  Jeigu Pirkėjas neatlieka periodinio Įrangos gamintojo numatyto aptarnavimo. 

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  Informacija