Prekių katalogas

DEROS elektrinis orbitalinis šlifuoklis

 • DEROS elektrinis orbitalinis šlifuoklis

  49000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  MID6502022

  Gamintojas
 • MIRKA DEROS elektrinis šlifuoklis su dulkių nutraukimu. 150 mm šlifavimo padas. 5 mm orbitalinis judėjimas.

   

  Elektrinis orbitalinio judėjimo šlifuoklis Mirka DEROS su dulkių nusiurbimo sistema skirtas šlifuoti bet kokius paviršius.

  Ši patobulinta šlifuoklio versija turi integruotą vibracijos sensorių ir Bluetooth.

  Tai mažiausias ir ergonomiškiausias šlifuoklis rinkoje su bešepeteliniu varikliu (Brushless), išlaikančiu pastovų greitį net prie didžiausių apkrovų.

  Mažiausiai vibracijos savo klasėje ir simetriškas dizainas užtikrina, kad su įrankiu galėsite dirbti itin ilgus laiko tarpus nejaučiant didelio nuovargio.

  Mirka DEROS šlifuokliu naudojasi tūkstančiai profesionalų. Nuo 2012-tųjų, kuomet buvo pristatytas rinkai, jis laimėjo iF Design ir Red Dor Design apdovanojimus už inovatyvumą. Tuo metu Mirka buvo vienintelė kompanija siūlanti bešepetelinius variklius šilifuokliuose.

  https://www.youtube.com/watch?v=nTUGceg6S1s

  src:'https://www.youtube.com/v/nTUGceg6S1s',width:'425',height:'350'

  Sekite vibracijos lygius per Bluetooth su MyMirka

   

  Nuo 2016 metų į Mirka DEROS yra integruojamos išmaniosios technologijos - vibracijos sensorius, Bluetooth sąsaja. Parsisiuntę ir įsirašę MyMirka mobiliają aplikaciją Jūs galite stebėti šlifuoklio vibracijos lygį realiu laiku. Sekdami vibracijos lygį, Jūs galite matyti kada reikia atlikti įrankio aptarnavimą, išvengti sveikatos problemų susijusių su per didele vibracija. Turintys ilgametės patirties šlifavimo sferoje žino - darbas su rankiniais vibruojančiais prietaisais gali atsiliepti Jūsų sveikatai. Plaštakos-rankos vibracijos sindromas kankina tūkstančius pramonės darbuotojų. Mirka skiria itin didelį dėmesį darbuotojų sveikatai, todėl sukūrė itin mažai vibracijos skleidžiantį įrankį + myMirka apklikaciją, kuri leidžia sekti kokį laiko tarpą darbuotojas dirbo su vibraciją sukeliančiais įrankiais.

  Techniniai duomenys

  Galia: 350 W

  Įtampa: 220-240 V

  Greitis: 4000 - 10000 / min

  Pado dydis: 150 mm

  Orbitalinis judėjimas: 5 mm

  Svoris: 1 kg

  Triukšmo lygis: 71 dB

  Vibracijos lygis: 3.4 m/s2

  Sąsaja: Bluetooth

  Dulkių nutraukimas: Vakuuminis siurblys

  Pakuotė: Kartoninė dėžė 

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  Informacija