0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Smėliasrovių rinkiniai su COMFORT apsaugos priemonėmis

Sandėlyje: 20

Smėliasrovių rinkiniai DBS RC naudojami tiltų, laivų, metalo konstrukcijų, talpų ar vamzdynų valymui prieš dažymą. Yra nuotolinis valdymas ir abrazyvo dozatorius minkštam ir agresyviam abrazyvui.

Vieneto kaina (vnt.): 2 572,46 €
Prašome pasirinkti prekės variantą
Prekės aprašymas

Smėliasrovių rinkiniai DBS RC

DBS 100 ir 200 RC smėliasrovių rinkiniai yra pilnai paruošti darbui. Tereikia prijungti suspausto oro šaltinį. Visos smėliasrovės turi nuotolinį valdymą, kuris leidžia dirbti uždarose patalpose ar sunkiai prieinamose vietose ir kur smėliuotojas turi intensyviau judėti.

100 ir 200 litrų smėliasrovės plačiai naudojamos, tiltų, laivų, metalo konstrukcijų, talpų ir vamzdynų valymui prieš dažymą. Metalą galima nuvalyti iki SA-3,0 švarumo klasės.

Smėliasrovės pagalba galite:

valyti paviršius – metalo, betono, medžio ir kt. paviršius nuvalyti nuo teršalų, rūdžių, senų dažų, nuodegulių ir t.t.

suteikti dekoratyvinę išvaizdą – užmatinti stiklą, pasendinti medį, suteikti tekstūrą ir t.t.

išsmėliuoti figūras – akmenyje, keramikoje, metaluose ir kitose medžiagose, pasitelkiant specialius lipdukus, galima išsmėliuoti užrašus, logotipus, paveikslėlius ir t.t.

pagal apdirbamą paviršių galite pasirinkti tinkamiausią smėliavimui skirtą abrazyvą: plieno granules, šratus, stiklo perlo abrazyvą, korundą, granatą, smėlį, vario šlaką ir kt.


Mes siūlome 100 ir 200 litrų talpos smėliasroves, kurios yra su rankiniu arba su nuotoliniu valdymu ir su abrazyvo dozatoriumi, skirtu minkštam (smėlis) arba agresyviam (skaldytas plienas) abrazyvui.

Techniniai duomenys:

DBS-100 RC

DBS-200 RC

Max. darb. slėgis: 12 bar

Talpa: 100 litrų

Darbinė temp.: -10-+50 C

Talpos skersmuo: 508 mm

Talpos aukštis: 1226 mm

Svoris: 105 kg

 

Max. darb slėgis: 12 bar

Talpa: 200 litrų

Darbinė temp.: -10-+50 C

Talpos skersmuo : 609 mm

Talpos aukštis : 1480 mm

Svoris: 135 kg

 

Suspausto oro sąnaudos tiesiogiai priklauso nuo smėliavimo antgalio dydžio ir darbinio suspausto oro spaudimo reikalingo apdirbti paviršių, ir gali siekti nuo 700 l/min. iki 12 000 l/min

Apsaugos priemonių rinkinys COMFORT

Apsaugos priemonių rinkiniai COMFORT yra pilnai paruošti darbui. Komplekte visi reikalingi varžteliai, jungtys ir sąvaržos. Tereikia prijungti suspausto oro šaltinį.

Techniniai duomenys:

COMFORT

Šalmas COMFORT su pelerina

Kvėpavimo oro filtras BAF

Kvėpavimo oro žarna

Smėliuotojo kombinezonas

Pirštinės

 

Neužmirškite, suspausto oro filtro BAF kasetę reikia keisti, jei atsirado pašaliniai kvapai, bet ne rečiau nei kas 3 mėnesius. BAF filtras nesulaiko CO2 !

Komplektą sudaro: smėliasrovė, sietas, dangtis, abrazyvo dozatorius, aukšto efektyvumo kondensato atskyrėjas, jungtis smėliavimo žarnai, pneumatinis nuotolinio valdymo vožtuvas, valdymo rankenėlė, 20 metrų  valdymo žarna su jungtimis, smėliavimo žarna 20 m, žarnos jungtis, antgalio laikiklis ir smėliavimo antgalis, šalmas, kvėpavimo oro filtras BAF su 2 pajungimais, kvėpavimo oro žarna x 20 m, smėliuotojo kombinezonas, pirštinės.

Susisiekite ir mes patarsime !

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau