0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Smėliasrovė Z - 100 litrų RCS

Šios prekės šiuo metu neturime.

Smėliasrovė DBS, 100 litrų RCS

Vieneto kaina (vnt): 2 317,15 €
Prekės aprašymas

Smėliasrovė Z 100 litrų RCS

Z 100 RCS smėliasrovė skirta didelių apimčių darbams.

Turi specialiai agresyviems abrazyvams (skaldyto plieno šratai) skirtą dozatorių SGV. Jis ne tik tiksliai dozuoja abrazyvą, bet ir mažiau dėvisi. SGV dozatoriaus aptarnavimas žymiai pigesnis.

Nuotolinis valdymas leidžia dirbti uždarose patalpose ar sunkiai prieinamose vietose, kur smėliuotojas turi intensyviau judėti.

100 litrų smėliasrovė plačiai naudojama, tiltų, laivų, metalo konstrukcijų, talpų ir vamzdynų valymui prieš dažymą. Metalą galima nuvalyti iki SA-3,0 švarumo klasės.

Smėliasrovės pagalba galite:

valyti paviršius – metalo, betono, medžio ir kitus paviršius nuvalyti nuo teršalų, rūdžių, senų dažų, nuodegulių ir t.t.

suteikti dekoratyvinę išvaizdą – užmatinti stiklą, pasendinti medį, suteikti tekstūrą ir t.t.

išsmėliuoti figūras – akmenyje, keramikoje, metaluose ir kitose medžiagose, pasitelkiant specialius lipdukus galima išsmėliuoti užrašus, logotipus, paveikslėlius ir t.t.

pagal apdirbamą paviršių, galite pasirinkti tinkamiausią smėliavimui skirtą abrazyvą: plieno granules, šratus, stiklo perlo abrazyvą, korundą, granatą, smėlį, vario šlaką ir kt.

Techniniai duomenys:

Max. Darbinis slėgis : 10 bar

Talpa : 100 litrų

Darbinė temperatūra : -10-+50 C

Talpos skersmuo : 508 mm

Talpos aukštis : 1226 mm

Svoris : 110 kg

Suspausto oro sąnaudos tiesiogiai priklauso nuo smėliavimo antgalio dydžio ir darbinio suspausto oro spaudimo reikalingo apdirbti paviršių, ir gali siekti nuo 700 l/min. iki 12 000 l/min.

Susisiekite ir mes patarsime !

Komplektą sudaro: smėliasrovė, sietas, dangtis, SGV abrazyvo dozatorius, aukšto efektyvumo kondensato atskyrėjas, jungtis smėliavimo žarnai, pneumatinis nuotolinio valdymo vožtuvas, valdymo rankenėlė, 20 metrų valdymo žarna su jungtimis.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Susijusios prekės

Rezultatai 4 iš 4

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau