0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Dujinės ir dyzelinės dažymo krosnys

Šios prekės šiuo metu neturime.

Dyzelinės/dujinės Polimerizacijos krosnys skirtos milteliniam dažymui.

Prekės aprašymas7" Touchscreen valdiklis

Didelis spalvotas liečiamas ekranas. Patogus, aiškus ir intuityvus valdymas. Nustatykite visus pagrindinius parametrus, įrašykite iki 5 skirtingų programų su 50 žingsnių įvykių kiekvienoje.

Čia taip pat galėsite lengvai sekti sunaudoto kuro kiekį.

Automatinis krosnies paleidimas nustatytu laiku

Įdėkite gaminius į krosnį darbo pabaigoje, nustatykite, kad krosnis pradėtų kaitinimą prieš kitos dienos darbo pradžia. Tuomet tik atėję į darbą turėsite pirmąją partiją gaminių jau nudažytą ir paruoštą, ir jau įkaitusią krosnį.

Automatiniai durų užraktai

Durys saugiai, tvirtai ir sandariai užsirakina vos jas užvėrus ir kiek pastūmus. Taip pat lengvai atsirakina patraukus link savęs.

Multi Zone Heat sistema

Ši sistema užtikrina tolygų temperatūros pasiskirstymą krosnyje, subalansuojant degiklių tarpusavio sąveika. Krosnis suskirstoma į 8 nepriklausomas kaitinimo zonas, kurios turi po 3 temperatūros daviklius. Kai atsiranda temperatūros skirtumai, kiekviena zona paskirsto degiklių veikimą taip, kad temperatūra išsilygintų.

Multi Zone Heat sistemaĮprasta krosnisKrosnys yra ekologiškos ir ekonomiškos. Unikali Eco sistema automatiškai optimizuoja krosnies degiklių veikimą taip, kad būtų sunaudojama iki 20 % mažiau kuro negu įprastose polimerizacijos krosnyse.

MTS Sistema

MTS sistema yra skirta itin tiksliam krosnies vidinės temperatūros nustatymui.

Specialūs temperatūros davikliai įmontuoti kritinėse krosnies vietose leidžia tiksliai nustatyti kepimo temperatūrą ir oro cirkuliacijos bei orą nukreipiančių “liežuvėlių” pagalba visoje krosnyje palaikyti ne didesnį nei 5 oC nuokrypį.

Su MTS sistema Be MTS sistemos

iCure polimerizacijos ciklų įrašymo sistema

iCure įrašymo sistema leidžia susekti kiekvieną kepimo ciklą, vykdytą net iki kelių metų atgal. Tai padeda atsekti, dėl kokių priežasčių gavote dažymo broką, leidžia geriau kontroliuoti dažytojus. Taip pat ši sistema leis Jums matyti kiek ir kada buvo atlikta kepimo ciklų, kiek buvo sunaudota kuro.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau