0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Dažymo krosnys, cirkuliacinės Romer

Sandėlyje: 70

Dažymo krosnys, cirkuliacinės.

Vieneto kaina (vnt): Klausti kainos
Prekės aprašymas7" Touchscreen valdiklis

Didelis spalvotas liečiamas ekranas. Patogus, aiškus ir intuityvus valdymas. Nustatykite visus pagrindinius parametrus, įrašykite iki 5 skirtingų programų su 50 žingsnių įvykių kiekvienoje.

Automatinis krosnies paleidimas nustatytu laiku

Įdėkite gaminius į krosnį darbo pabaigoje, nustatykite, kad krosnis pradėtų kaitinimą prieš kitos dienos darbo pradžia. Tuomet tik atėję į darbą turėsite pirmąją partiją gaminių jau nudažytą ir paruoštą, ir jau įkaitusią krosnį.


Automatiniai durų užraktai

Durys saugiai, tvirtai ir sandariai užsirakina vos jas užvėrus ir kiek pastūmus. Taip pat lengvai atsirakina patraukus link savęs.


ThPID sistema - reguliuodama įtampą prie tam tikros temperatūros, ši sistema išgauna maksimaliai tolygų šilumos kiekio paskirstymą, taip iki minimumo sumažindama temperatūros svyravymą krosnies viduje.
Su ThPID sistema - tolygi temperatūraBe ThPID sistemos - temperatūra svyruoja


MTS Sistema

MTS sistema yra skirta itin tiksliam krosnies vidinės temperatūros nustatymui.

Specialūs temperatūros davikliai įmontuoti kritinėse krosnies vietose leidžia tiksliai nustatyti kepimo temperatūrą ir oro cirkuliacijos bei orą nukreipiančių “liežuvėlių” pagalba visoje krosnyje palaikyti ne didesnį nei 5 oC nuokrypį.

Su MTS sistemaBe MTS sistemos


iCure polimerizacijos ciklų įrašymo sistema

iCure įrašymo sistema leidžia susekti kiekvieną kepimo ciklą, vykdytą net iki kelių metų atgal. Tai padeda atsekti, dėl kokių priežasčių gavote dažymo broką, leidžia geriau kontroliuoti dažytojus. Taip pat ši sistema leis Jums matyti kiek ir kada buvo atlikta kepimo ciklų, kiek buvo sunaudota kuro.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau