0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFSpausdintiEl.paštas
Mirka DEROS Elektrinis orbitalinis šlifuoklis

Sandėlyje: 19

Mirka DEROS elektrinis šlifuoklis su dulkių nutraukimu.

Kaina: 508,20 €
Prašome pasirinkti prekės variantą
Prekės aprašymas

MIRKA DEROS elektrinis šlifuoklis su dulkių nutraukimu


Elektrinis orbitalinio judėjimo šlifuoklis Mirka DEROS su dulkių nusiurbimo sistema skirtas šlifuoti bet kokius paviršius.

Ši patobulinta šlifuoklio versija turi integruotą vibracijos sensorių ir Bluetooth. 

Tai mažiausias ir ergonomiškiausias šlifuoklis rinkoje su bešepeteliniu varikliu (Brushless), išlaikančiu pastovų greitį net prie didžiausių apkrovų. 

Mažiausiai vibracijos savo klasėje ir simetriškas dizainas užtikrina, kad su įrankiu galėsite dirbti itin ilgus laiko tarpus nejaučiant didelio nuovargio.

Mirka DEROS šlifuokliu naudojasi tūkstančiai profesionalų. Nuo 2012-tųjų, kuomet buvo pristatytas rinkai, jis laimėjo iF Design ir Red Dor Design apdovanojimus už inovatyvumą. Tuo metu Mirka buvo vienintelė kompanija siūlanti bešepetelinius variklius šilifuokliuose.

https://www.youtube.com/watch?v=nTUGceg6S1s


Sekite vibracijos lygius per Bluetooth su MyMirka


Nuo 2016 metų į Mirka DEROS yra integruojamos išmaniosios technologijos - vibracijos sensorius, Bluetooth sąsaja. Parsisiuntę ir įsirašę MyMirka mobiliają aplikaciją Jūs galite stebėti šlifuoklio vibracijos lygį realiu laiku. Sekdami vibracijos lygį, Jūs galite matyti kada reikia atlikti įrankio aptarnavimą, išvengti sveikatos problemų susijusių su per didele vibracija. Turintys ilgametės patirties šlifavimo sferoje žino - darbas su rankiniais vibruojančiais prietaisais gali atsiliepti Jūsų sveikatai. Plaštakos-rankos vibracijos sindromas kankina tūkstančius pramonės darbuotojų. Mirka skiria itin didelį dėmesį darbuotojų sveikatai, todėl sukūrė itin mažai vibracijos skleidžiantį įrankį + myMirka apklikaciją, kuri leidžia sekti kokį laiko tarpą darbuotojas dirbo su vibraciją sukeliančiais įrankiais.

Techniniai duomenys

Galia: 350 W

Įtampa: 220-240 V

Greitis: 4000 - 10000 / min

Orbitalinis judėjimas: 2.5; 5; 8 mm

Svoris: 1 kg

Triukšmo lygis: 71 dB

Vibracijos lygis: 3.4 m/s2

Sąsaja: Bluetooth

Dulkių nutraukimas: Vakuuminis siurblys

Pakuotė: Kartoninė dėžė arba Mirka įrankių dėžėPirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau