Prekes supakuojame ir išsiunčiame per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo.

Pristatymas paprastai trunka 1 darbo dieną.

Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio. Ji yra apskaičiuojama pirkimo metu - tad ją pamatysite įsidėje prekes į krepšelį ir įvedę pristatymo adresą.

Prekes pirktas internetinėje parduotuvėje pristato DPD

DPD - siuntų vežimo kelių transportu lyderė Europoje!

DPDtai vienas pirmaujančių siuntų paslaugas teikiančių vežėjų Europoje bei patikimas įmonių  partneris tiek Baltijos šalyse, tiek tarptautinėse rinkose.

DPD valdo ne tik išplėtotą transporto tinklą, kurį sudaro daugiau nei 500 terminalų 40-tyje šalių, bet siūlo tiek standartizuotus, tiek Jūsų individualioms reikmėms pritaikytus sprendimus.

UAB DPD Lietuva yra tarptautinio pervežimo tinklo dalis. Įmonė yra Lietuvos smulkių siuntų rinkos verslas-verslui lyderė. Kasdien kvalifikuoti įmonės specialistai dirbdami užtikrina paprastą, greitą ir patikimą siuntų pristatymą.


Siuntų vežimo kelių transportu lyderė Europoje UAB „DPD Lietuva“ prekes, nupirktas internetinėse parduotuvėse, pradėjo pristatinėti tik prieš kelerius metus, tačiau šiandien tokie siuntiniai sudaro apie 20 proc. visų įmonės išvežiojamų siuntų. Pristatomų siuntinių kiekis per pastaruosius metus išaugo apie 60 proc.

Privalumai:

 • Siuntos pristatymas Lietuvoje ir ES
  Pristato nuo durų iki durų Lietuvoje ir bet kur Europos Sąjungos šalyse.
 • Aiški kaina ir pristatymo laikas
  Prieš patvirtinant užsakymą, suskaičiuojama galutinė siuntos pristatymo kaina ir laikas.
 • Pasiekiama visiems
  Paslauga teikiama ir fiziniams, ir juridiniams asmenims.
 • Siuntos sekimas internete
  Išsiųstos siuntos kelią iki Gavėjo galite pasitikrinti  svetainėje.
 • Siuntos žymėjimas